Ali Koç’la Özge Özacar yakın temasta

Ali Koç 2005 yılında Nevbahar Koç ile dünyaevine girdi. 19 yıldır Ali Koç ile birlikte olan Nevbahar Koç, Ali Koç’u geçtiğimiz günlerde düzenlenen olağanüstü genel kurul toplantısında da yalnız bırakmadı.

Sosyal medyada ise bambaşka bir konu gündem oldu. Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna sonradan dahil olan oyuncu Özge Özacar törende bir araya geldiği Ali Koç ile aynı masaya oturunca dedikodukların ardı arkası kesilmedi.

İlk önce 2023 yılında Kuruçeşme Divan‘da gerçekleşen basına kapalı Fenerbahçe spor kulübünün sponsorlarına özel davetinde bir araya gelen ikiliden Özge Özacar programı sunmuştu. Özacar gece sonu ödülünü Koç’un elinden almıştı.

Kalbindeki Fenerbahçe aşkından bahseden Özge Özacar, “2011 senesi 14 Şubat’ında daha 16 yaşındayken sarı lacivert sevdamızla, Fenerbahçe’mizle buluştum. O gün bugündür sarı lacivertimiz için her daim tribündeyim. Kıymetli iş ortaklarımız için organize edilen bu özel geceyi sunmak söz konusu olduğunda duyduğum heyecanın, gururun ve mutluluğun benim için tarifi yok. Saygıdeğer başkanımız Sayın Ali Koç başta olmak üzere Fenerbahçe’mizin kıymetli yönetim kurulu üyelerine; bu kıymetli geceye en güzel şekilde hazırlanmak için canla başla çalıştığımız Fenerbahçe Spor Kulübü ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir başka ödül töreninde tekrar bir araya gelen ikili bu kez daha yakın davrandı. Özacar ve Koç yemek masasında yanyana oturunca kahkahalar da havada uçuştu.

İkilinin görüntüleri sosyal medyaya düşünce olayın sıkı takipçileri Özacar’ın eski paylaşımlarını ortaya çıkardı.

Özge Özacar’ın 2012 ve 2013 yılında Ali Koç ilee ilgili attığı tweetler, ‘acaba hayranı mı?’ sorularını gündeme getirdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir